O NAS    KONTAKT
PL  |  EN

Jaki naszyjnik pasuje do golfu?

Lipiec 23, 2021

Naszyjniki doskonale sprawdzają się nie tylko w przypadku ubrań, które odsłaniają dekolt, ale również wtedy, gdy ma się na sobie golf. Jaki naszyjnik pasuje do golfu oraz dlaczego warto zakładać biżuterię do takiego ubrania?

Do wyboru, do koloru

Okazuje się, że w przypadku zasłoniętej szyi, najlepiej sprawdzają się albo bardzo krótkie, albo bardzo długie naszyjniki. Od czego jednak to zależy? Przede wszystkim od kształtu twarzy, bowiem golf w połączeniu z krótkim naszyjnikiem sprawi, że twarz będzie bardziej okrągła. Jeśli jednak twarz jest pociągła, dobrze sprawdzą się naszyjniki perłowe, które nadadzą stylizacji więcej charakteru i nieco ją urozmaicą.

Natomiast w przypadku połączenia długiego naszyjnika z dekoltem, ma się wrażenie równowagi. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w przypadku pań o okrąglejszych twarzach, a także większej, górnej części ciała tak, aby dodatkowo ją wysmuklić.

Golf z krótkim rękawem

Na jaki naszyjnik zdecydować się natomiast w przypadku golfu z krótkim rękawem? Świetnie sprawdzą się zwłaszcza delikatne naszyjniki z wisiorkami, a także łańcuszki z zawieszkami, które można dopasowywać niezależnie od okazji. Tak jak w poprzedniej sytuacji, warto kierować się jednak przede wszystkim kształtem twarzy, a także własnymi preferencjami.

Nie trzeba obawiać się również bardziej odważnych połączeń, które prezentują się naprawdę oryginalnie i nadają stylizacji charakteru, a przykładem może być nawet połączenie kontrastujących kolorów. Choć taki ubiór będzie zwracał większą uwagę, to będzie też zdecydowanie ciekawszy, aniżeli monochromatyczne kombinacje.

Łączenie i eksponowanie

Dobrym pomysłem w przypadku golfów może być również połączenie kilku elementów biżuteryjnych, w tym naszyjnika razem z pierścionkiem lub naszyjnika z bransoletką. Oczywiście nie muszą być one z tego samego zestawu, warto jednak by całościowo komponowały się ze stylizacją, a także podkreślały charakter osoby noszącej.

Jak widać w przypadku golfów można zdecydować się na kilka różnych wariantów, kluczowe jest jednak skontrolowanie, która wersja najlepiej sprawdza się w przypadku danej stylizacji. Niezależnie od wyboru, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która pod względem naszyjników jest naprawdę szeroka.

Wróć

projekt i realizacja: BigCom