O NAS    KONTAKT
PL  |  EN

Jaka biżuteria do sukni ślubnej z koronki?

Marzec 10, 2021

Dobór biżuterii ślubnej do sukni z koronki stanowi spore wyzwanie przede wszystkim ze względu na to, że koronkowe suknie ślubne same w sobie są bardzo ozdobne i bogato dekorowane. Dlatego biżuteria, aby nie wprowadzać wrażenia nadmiaru ornamentów, powinna przede wszystkim delikatnie podkreślać wzory na sukience.

Jej styl powinien zatem być jak najbardziej zbliżony do wzoru na koronce. Jeśli suknia jest biała, bez dodatków w innych kolorach, postaw na biżuterię w barwie naturalnego kształtu. Jeśli na koronkowej sukni ślubnej znajdują się wstawki w innych kolorach, dobierz taką samą bransoletkę oraz kolczyki. Sprawdź, które z naszych propozycji będą pasować do koronkowej sukienki ślubnej.

Jakie bransoletki będą najlepiej pasować do koronkowej sukienki?

Do koronkowej sukienki ślubnej najlepiej zatem pasować będą dostępne w naszej ofercie kryształowe, posrebrzane bransoletki z oczkami o różnym kształcie. Kamienie w tego typu bransoletkach, zamykanych „na sztywno”, oprawia się w posrebrzany metal. Nasza biżuteria jest idealna dla osób uczulonych na nikiel, ponieważ jest jego pozbawiona. Dodatkowo zabezpieczyliśmy nasze wyroby przed utlenianiem się, dzięki czemu oferowana przez nas biżuteria ślubna długo nie będzie zmieniać wyglądu. Inną propozycją, idealnie nadającą się do koronkowej sukienki, jest posrebrzana bransoletka do ślubu z oczkami o kształcie nawety, zabezpieczona filtrem UV w trakcie procesu galwanizacji.

Jak dobrać kolczyki do koronkowej sukienki ślubnej?

Podobnie jak w przypadku ozdób na ręce, kolczyki powinny być jak najbardziej zbliżone wzorem do wzoru koronki na sukni. Jedną z ciekawszych propozycji efektownej biżuterii ślubnej, idealnie pasującej do tego typu sukienki, są kolczyki w formie gronek w kształcie sopla, z dowieszanymi elementami z kryształowych, błyszczących kulek Preciosa. Uwadze przyszłych panien młodych polecamy także kolczyki z kryształkami Swarovskiego w kształcie łez, zawieszone na zapięciach typu angielskiego. Podobnie jak wszystkie nasze produkty, także i kolczyki Swarovskiego zabezpieczone zostały filtrem UV w trakcie procesu galwanizacji. Nie posiadają niklu.

Czy naszyjnik pasuje do sukni ślubnej z koronki?

Dobierając naszyjnik do sukni ślubnej z koronki, trzeba pamiętać, że wiele zależy od głębokości dekoltu i jego kształtu. Bardzo często koronkowa siatka, zabudowująca  w tego typu sukniach cały dekolt, uniemożliwia założenie naszyjnika. Jeśli jednak istnieje możliwość dobrania naszyjnika do koronkowej sukni, polecamy koronkową kolię ślubną z podłużnych, transparentnych kryształów z kamieni o długości 0,8 cm, oprawionych w posrebrzany metal.

W naszej ofercie przyszłe panny młode znajdą także efektowne diademy, ozdoby do włosów oraz broszki.

Wróć

projekt i realizacja: BigCom