O NAS    KONTAKT
PL  |  EN

Jak dobrać naszyjnik do dekoltu V?

Maj 4, 2021

Noszenie ubrań z dekoltem V, czyli inaczej w szpic, doskonale sprawdza się w przypadku wielu różnych typów figur. Taki wariant świetnie wygląda m.in. w przypadku szerszych ramion i dużego biustu, a także u posiadaczek krótszej szyi. Taki dekolt można dodatkowo podkreślać dzięki odpowiednio dobranym naszyjnikom. W oparciu, o jakie kryteria je dobierać?

Podobne do podobnego

Decydując się na naszyjnik do dekoltu V, można kierować się tym, aby miał on podobny kształt do samego dekoltu. W praktyce więc taka biżuteria również może wyglądać jak litera V i doskonale sprawdzą się tutaj zarówno długie, jak i krótsze modele. Oczywiście nie oznacza to, że nie mogą mieć one dodatkowych elementów dekoracyjnych. Wręcz przeciwnie – różnego rodzaju naszyjniki wieczorowe wręcz powinny posiadać ozdoby, które podkreślą wyjątkowość okazji oraz stroju. Taki modele mamy również w naszej ofercie.

Delikatny naszyjnik z zawieszkami

Kolejnym dobrym wyborem w przypadku dekoltu w kształcie litery V będzie zakup delikatnego naszyjnika przypominającego choker, z niedużymi zawieszkami. Taka biżuteria jest bardzo subtelna i kobieca oraz przyciąga uwagę do górnej części figury.

Trzeba przy tym jednak pamiętać, aby choker nie był zbyt szeroki. Efekt może być bowiem zupełnie odwrotny do zamierzonego, zwłaszcza w przypadku kobiet mających nieco krótsze szyje i obfitsze biusty.

A co z okrągłymi naszyjnikami do dekoltu V?

Rzadszym wyborem jest okrągły naszyjnik do tego typu dekoltu, nie oznacza to jednak, że zupełnie nie będzie on pasował. Na taki wybór powinny decydować się jednak w szczególności kobiety o wąskich ramionach i długiej szyi, w przypadku których okrąg nie podkreśli dodatkowo tej części ciała.

Taki wybór będzie również zdecydowanie odważniejszy i na przekór trendom. W określonych sytuacjach można się jednak na niego zdecydować, pokazując tym samym bardziej ekstrawagancki styl.

Jak widać dobór naszyjnika do dekoltu V, wcale nie jest trudny i opiera się o kilka różnych kryteriów. Jeśli i Ty poszukujesz idealnych naszyjników dla siebie lub jako wyjątkowego prezentu, sprawdź naszą ofertę.

Wróć

projekt i realizacja: BigCom